Kurumsal

Antmed Kozmetik Medikal Ürünleri Pazarlama San. Tic. Ltd. Sti.2016 yılından beri Türkiye de var olan 63 ülkede distribütörlükleri bulunan çok güçlü bir marka olan Dermedics markasının Türkiye Resmi distrübitörüdür.DERMEDICS® merkeziPolonyabulunan Beauty International şirketine ait bir ticari markadır.DERMEDICS markası 2010 yılında Beauty International şirketinin Kurucusu ve CEO Sylvia Michno tarafından kurulmuştur. DERMEDICS® portföyü tamamen yurtdışında ortaklığa adanmıştır ve işini dünya çapında estetik tıp ve kozmetik alanında yönlendirmektedir

 MİSYONUZUMUZ

DERMEDICS®'in misyonu,her yaştan insanı, Ortak Cilt Problemlerini Aşma Yeteneğine Sahip En Seçkin ve Yenilikçi Çözümler sunarak cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmaktır

VİZYONUZUMUZ

DERMEDICS amacı,Cilt Bakımı Terapileri için Beş Temel& Fikre dayanan, modern araçlar ve çözümler sunmaktır.

Yenilikçi

Gerçek sonuçlara yönelik etkili güzellik terapileri sağlamak için enlüks bileşenlerle yaratılan cilt bakı ürünlerinin geliştirilmesi ana unsurumuzdur.

Güvenli

Gerek Elektronik Cihazlarla yapılan prosedürler gerekse Güzellik Terapileri sırasında hastaların sağlığı en ön plandadır. Tüm ürünler Avrupa Birliği düzenlemelerine uygundur. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Etkili ve aynı zamanda tamamen güvenli küresel güzellik terapileri sağlar.

Memnuniyete Dayalı

Dünya çapında hastalarımıza adanmış, cilt bakımındamükemmellik& için& sürekli& çaba gösteren ve tüm ürünlerinin en yüksek kalitesiyle tanımlanır.

Ekip Çalışmasına açık

Tüm ürünlerimiz Tıp doktorları,Kozmetikçiler,Güzellik Salonlarıve Klinikler ile uzun& vadeli bir ortaklık düsüncesi& ile tasarlandı ve ayrıca küreseldağıtım ağının ana unsurlarından biri olarak ele alındı.

Etik

İş faaliyetinin tüm alanlarını ayrılmaz bir parçası olarak kabul eder. Beyan edilen tüm özellikler bağlamında, gerçek sonuçlara hedeflenen tüm ürünlerin etkinliği ve aynı zamanda dünya çapındaki müşteriler ve iş ortakları ile sadık bir işbirliği içerisindedir.

Kalite Politikamız

Günümüzde kozmetik endüstrisinde İyi Üretim Uygulamaları (GMP) Avrupa Parlamentosu ve Konseyinin 1223/2009 sayılı Tüzüğü (EC) tarafından standart olarak gereklidir. Düzenlemeler Polonya Devlet Sağlık Denetimleri tarafından denetlenir ve kontrol edilir. Ayrıca Türkiye’de de Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedirDERMEDICS®'in tüm ürünleri kalite kontrolüne tabi tutulur ve sadece pozitif sonuçlarla düzenli dağıtımı onaylanır. DERMEDICS® kozmetik ürünlerinin hiçbiri uçucu organik bileşikler (VOC-FREE) içermez. Herhangi bir Sığır, Koyun veya Caprin kökenli (NON-BSE) malzeme içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmezler. DERMEDICS® ürünleri herhangi bir tehlikeli ve / veya yasaklanmış madde içermez.

DERMEDICS® tarafından sunulan tıbbi ürünler için CE işareti, Tıbbi Cihaz Direktifi (tıbbi cihazlarla ilgili 14 Haziran 1993 tarihli 93/42 / EEC Konsey Direktifi, OJ No L 169/1, 1993-07-12) gerekliliklerine uygundur.) DERMEDICS®’in tüm ürünlerinin üretimi Avrupa Birliği Standartlarına göre düzenlenmektedir. DERMEDICS® in tüm ürünleri Polonya Menşelidir. Türkiye Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmıştır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4