Çatlak Tedavisi Striort Yöntemi

Çatlak çizgilerinizin üzerinde ki collagen bağ dokunun Ortamoleküler yöntem ile güçlendirilmesini ve tekrar birleşmesini sağlıyoruz. İşlem, yapılan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaşma da sağlamaktadır. Striort yöntemiyle onarım yapılan çatlaklarda yüzde 30 ila yüzde 80 aralığında silinme ve iyileşme görülmektedir.

Beyaz ve kırmızı çizgilerle savaşmak için gerçekten ortomoleküler bir yöntemdir. İlk seansta % 80’e varan Beyaz Çizgiler görünümünü geliştirmeyi vaat ettiği için, olağanüstü sonuçlar ile ve estetik dünyasında daha önce hiç görülmemiş bir yeniliktir. Bu, invaziv olmayan ve non-cerrahi farklı bir yöntemdir.

Başarı Oranları

STRİORT methoduya bugüne kadar 250 binden fazla sonuç alarak başarısını Latin Amerika’da ıspatlamıştır. Çatlaklarda maksimum 3 seans uygulanan bu sistem sayesinde ilk seansta bile yüksek oranda başarı alınarak uygulanan bir metotdur.

Nasıl Uygulanır?

Fibroderms cihazı herhangi bir lazer cihazı veya iğneli bir cihaz değildir. İşlemden önce lokal anestezi kremle bölgeyi uyuşturuyoruz. Cilt yapısına göre iyileşme süreci 2 ila 5 gün arasında değişiyor. Seans aralıkları 21 günde bir olup, uygulama 2- 2.5 saat sürmektedir. İşlem sonrasında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. İşlemden sonra cildinizde herhangi bir kabuk, yara vb. etkiler oluşmuyor. Herhangi bir leke kalmaz.