Fohow Bioenerji ve İnsan Sağlığı

Evrenden temin edilerek alınan ve kendi bünyemizde enerjiye, çoğunlukla yaşamsal enerjiye yani kısaca bioenerjiye dönüşümü ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz. İnsanların yaşadığı alan veya kişiler ile ilgili olan negatif duygular ve düşüncelerin kaynağından ötürü huzursuzluklar oluşabilir. Fohow bioenerji de işte tam bu noktada devreye girerek evrenin sonsuz enerjisini tedaviye dönüştürür. Bioenerji kusursuzluğu ile evrende ki şifa kaynaklarının başında yer alır.

İnsan Bedeninde Bulunan Rahatsızlıkların Tedavisi

Bu uygulama insan ruhuna iyi geldiği gibi pek çok bedensel rahatsızlığın da tedavisini sağlar. Bu rahatsızlıklardan bazıları şunlardır; zihin ve beden gerginliği, organ fonksiyonlarının sağlıksız olması, kasılmış ve gergin kaslar, zayıflamış kaslar gibi pek çok sağlık sorununa tedavi olanağı sağlayan cihazımız kullanıcılarını bekliyor. Fohow bioenerji masaj cihazı sağladığı titreşim ve elektromanyetik enerjiler ile bedeninizin problemli kısmına masaj yaparak kısa sürede sonuç almanıza vesile olur.

Fohow Bioenerji’nin Sınırsız Kullanım Alanı

Fohow bioenerji cihazının faydalı olduğu alanlar neredeyse sınırsız diyebiliriz. Düzenli masaj ile kas dokularında artık ürünlerin birikmesi sonucunda oluşabilecek sertlikleri kısa sürede engeller yahut ilerlemesini tamamen durdurur. Bunun gibi daha pek çok sağlık sorununa bir numaralı şifa olabilmek için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Posted: Eylül 2, 2019 By: Comment: 0

En Doğal Ve Sağlıklı Alternatif Çözüm

 

Doğal ürünlerin daha az tüketildiği modern toplumlarda en temel ihtiyaç haline gelen sağlık sektöründe Çin tıbbının başarılı temel teorileri ile tedavi yöntemi sunan Fohow bioenerji teknolojisi günden güne popülerliği artmakta olan bir üründür. Modern tıptaki geleneksel uygulamalarla Çin tıbbı teorilerini birleştiren Fohow bioenerji masaj cihazı iyileşmenin ve sağlıklı yaşamı devam ettirmenin şartı olarak enerji kanallarının serbest olması prensiyle çalışmaktadır.

Her Derde Deva

Romatizma, prostat, kalp ve beyin damar hastalıkları ve hipertansiyon gibi en sık rastlanan hastalıklara olan faydaların yanında Fohow Bioenerji cihazının faydalı olduğu alanlar;

•Organ fonksiyonları

•Kas dokusundaki yorgunluk

•Kasların sistemli çalışması

•Kasların eski fonksiyonlarına geri dönmesi gibi daha birçok alanlardır.

Hızlı Yaşlanmaya Son

Modern tıbbın çözmekte en çok sıkıntı yaşadığı sağlıklı bedensel ve zihinsel gelişme ve vücudumuzun bağışıklık sisteminin iyileşmesi gibi rahatsızlıklara genel anlamda alternatif çözümler sunan Fohow Bioenerji cihazının vücudumuzun yaşlanmasını sağlıklı bir şekilde yavaşlattığı kanıtlanmıştır. Günümüz yaşam tarzında insanların en çok sıkıntı yaşamakta olduğu kronik yorgunluk sorununu da sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Posted: Eylül 2, 2019 By: Comment: 0

Bioenerji ile Kronik Rahatsızlıklara Veda

Sağlık sektöründe kronik rahatsızlığı olan ve modern tıp ilaçları ile tam olarak istediği şekilde rahatsızlıklarından kurtulamayan hastalar için yeni bir umut olan Fohow bioenerji teknolojisi her geçen gün daha fazla tanınmakta ve hastalar tarafından faydalanılmaktadır. Fohow bioenerji masaj cihazı çalışma prensibi sayesinde biyo-enerji alanındaki uygulamalar vemodern tıptaki başarılı uygulamalarla birlikte Çin tıbbında uygulanan Akupuntur, yakı ve vakum tedavisi gibi başarılı uygulamaları birleştirerek cihazı kullananlar için ciddi oranda fayda sağlamaktadır.

Geniş Tedavi Ağı

Vücudumuzdaki kusursuz işleyen sistemin gençleşmesini sağlayan Fohow Bioenerji cihazının faydalı olduğu alanlar oldukça geniş alana yayılmış durumdadır.

•Romatizma

•Prostata balı tüm rahatsızlıklar

•Adet ağrıları

•Menopoz sendromu

• Ürolojik rahatsızlıklar

•Yumuşak doku yaralanmaları ve burkulmalar

•Kalp ve beyin damar hastalıkları

•Hipertansiyon

•Diyabet

•Anemi gibi en sık rastlanan rahatsızlıklarda faydası kanıtlanmıştır.

Sağlıklı Zihin ve Beden

Zihinsel ve bedensel olarak daha iyi hale gelme ve insan vücudunun genel durumunu iyileştirme gibi genel anlamda fayda sağlayan cihazımız sözü geçen faydalara bağlı olarak da insan vücudunun yaşlanma sürecini ağrısız ve güvenli bir şekilde yavaşlatır.

Posted: Eylül 2, 2019 By: Comment: 0

Antmed Antalya Güzellik Merkezleri Arasında En İyisi

Kadın estetiğinin en önemli noktalarından biri olan dudaklar kimi kadınların kendisinde hiç beğenmediği noktalardan olabilmektedir. Yüzün güzel görünmesinin en önemli etkenlerinden biri olan dudaklar için dudak dolgusu çalışmaları ile istenen kalınlıkta dudaklar Antalya güzellik merkezi ile ortaya çıkarılabilmektedir.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

İsteyen herkes dudak dolgularını yaptırabilmektedir. Bu noktada Antmed gibi bu alanda profesyonel kişilerden hizmet alınabilecek güzellik merkezleri tercih edildiği takdirde en doğru ve istenen oranlarda dudak dolgunlaştırma, şekillendirme ve dudak kontürünün belirlenmesi gibi çalışmalar yapılabilmektedir. Bu sayede dudak kenarındaki çizgiler ortadan kaldırılmakta ve dudak çevresinde yaşanan sarkmaların da önüne geçilebilmektedir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Vücudun en hassas bölümlerinden biri olan dudaklara yapılan dolgu işlemlerinde bölgesel ağrılar oluşabileceği için ağrısız bir şekilde işlemi gerçekleştirmek adına bölgesel anestezi uygulanmaktadır. Kremler vasıtasıyla yapılan bu anestezi işlemlerinin ardından hızlı ve kolay bir şekilde dudak dolgusunun yapımına geçilebilmektedir. Silikonla gerçekleşen bu işlemlerin yanı sıra Antmed’den Antalya Lazer Epilasyon desteği de alınabilir.

Posted: Mart 6, 2019 By: Comment: 0

Antalya Güzellik Merkezi Sağlığınız İçin Profesyonel Hizmetler Sunuyor

Güzellik merkezlerinin sayısının hızla arttığı bu dönemlerde Antalya güzellik merkezi olarak hizmet veren firmalar arasında kişilerin kaliteli bir hizmet almak adına mutlaka bu alanda deneyimli firmaları tercih etmesi gerekir. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmalardan alınacak hizmetlerde profesyonel bir ekiple çalışıldığından emin olunabilir.

Alanında Uzman İsimlerle Bakım Hizmetleri

Güzellik noktası olarak hizmet veren kurumlarda çeşitli kişisel bakım çalışmaları o çalışmalarda uzmanlaşmış kişiler tarafından sunuluyor olmalıdır. Bu noktada özellikle lazer epilasyonu, kimyasal peeling, cilt bakımı, lipofreeze gibi işlemler başta olmak üzere tüm işlemlerde bu alanda uzman isimlerle çalışmaya dikkat edilmelidir. Antmed bu konuda en başarılı merkezlerden biri olmaktadır.

Antmed’in Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sektörde 10. yılına yaklaşan bir Antalya Lazer Epilasyon firması olan Antmed’de kişiler kişisel bakımı ilgilendiren tüm konularla ilgili profesyonel destek alabilmektedir. Verdiği hizmetler arasında kırışıklık tedavilerinden selülit tedavilerine, cilt lekelerinin silinmesinden kalıcı epilasyon hizmetlerine kadar çok sayıda hizmet bulunan Antmed’de bakım hizmetlerinin en kaliteli şekilde alınmasının rahatlığı yaşanabilmektedir.

Posted: Mart 6, 2019 By: Comment: 0

Antmed Antalya Güzellik Merkezi

Cilt bakımından yüz bakımı ve saç bakımına kadar her noktada kadınların ihtiyaç duyduğu uygulamaların hepsi güzellik merkezleri tarafından yapılabilmektedir. Bu noktada Antalya güzellik merkezi arayışına girmiş olan kişiler için bu alanda profesyonel olarak destek veren firmalardan hizmet almak gerekir. Her zaman en son teknolojileri ve ürünleri kullanan firmalar bu noktada dilediğiniz ciltlere ulaşmayı sağlar.

Güzellik Merkezlerinde Ne Tür Uygulamalar Yapılır?

Güzellik merkezlerinde yapılan uygulamalar öğrenilmek istendiğinde bu alanda lider kurumlardan biri olan Antmed uygulamalarına bakmak yeterli olacaktır. Burun, meme, yüz, vücut estetiği gibi plastik cerrahi ve estetik alanlarından dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, plazma teknolojisi gibi pek çok alana kadar hizmet verilebilmektedir.

Gelişmiş Bakım Teknolojileri

Güzellik ve kişisel bakım alanlarında bugün gelinen noktada fraksiyonel lazer işlemleri ile en kaliteli şekilde Antalya Lazer Epilasyon hizmetleri alınabilirken fraksiyonel yüz germe, PRP, MLS, Mezoterapi, Oksijenterapi gibi işlemler de yapılabilmektedir. Kendisini profesyonel ellere teslim etmek isteyenler için Antmed’in olanakları mutlaka değerlendirilerek istenen hizmetler alınmalıdır.

Posted: Mart 6, 2019 By: Comment: 0

Çatlak Kamuflajı Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere çatlak kamuflajı , derideki çatlak izlerinin derinin rengine ve tonuna benzer renk ve tonlarda bir dövme uygulamasıyla kamutle edilmesidir

Posted: Ağustos 18, 2018 By: